Seria [NA ZLECENIE]

Szukasz napisów do filmu i nigdzie nie możesz ich znaleźć? Są nikłe szanse na to, że kiedykolwiek powstaną, bo film jest potwornie niszowy? Nasza grupa może zająć się opracowaniem literek. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami mailowo (info@bdip.pl) w celu ustalenia szczegółów (możliwość i termin realizacji zlecenia).

Opłata jest symboliczna: minimum 10 złotych za 100 linijek tekstu źródłowego. Dlaczego minimum? Bo pieniądze nie lądują w naszej kieszeni, wpłacacie je bezpośrednio na jedną z naszych zbiórek charytatywnych (po uprzednim kontakcie mailowym!). Mając na względzie ten fakt, ideałem jest proponowanie nieracjonalnie wysokich stawek, na przykład 1000 złotych za 100 linijek. W końcu chodzi o pomaganie potrzebującym, tworzenie napisów jest tylko pretekstem.

Oczywiście nie łudzimy się, że będziemy dostawać dużo zleceń. Jedno na rok czy dwa lata już będzie sukcesem. Głównym punktem naszej działalności wciąż jest tłumaczenie tytułów, które sami sobie wybieramy, i oczekiwanie na wpłaty z kategorii „co łaska”. Niestety, ale aktualnie „co łaska” to najczęściej zero dolarów australijskich. Może kiedyś się to zmieni.